Ed Sheraan, Hayır Kurumlarına Yardım Toplamak İçin Akılalmaz Bir Yönteme Başvurdu!

‘Shape Of You’ şarkısıyla dinlenme rekorları kıran Ed Sheraan, ilginç bir yardım kampanyasıyla gündeme geldi. Sheraan, hayır kurumlarına yardım toplayabilmek için iç çamaşırlarını satışa çıkardı. Bunu gören sosyal medya kullanıcıları ‘Satacak başka bir şey mi kalmadı?’ yorumlarını yapmadan edemedi. ?

Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Ed Sheraan, yaptığı şarkılarla dinlenme rekorları kırıyor. Özellikle “Shape Of You” şarkısıyla ününe ün katan Sheraan, geçtiğimiz aylarda yeni albümünü çıkarmıştı.

Ancak ünlü şarkıcı Ed Sheraan, kariyerinin yanı sıra son dönemde yaşantısıyla da sık sık adını andığımız biri olarak karşımıza çıkıyor.

Hatırlarsanız geçen ay bir konuşmasında evinin bahçesine kendi mezarını kazdığını söylemişti. Sheraan, bu mezarı sadece kendisinin değil ailesinin de gömüleceği şekilde inşa ettirdiğini söyleyince duyanlar kulaklarına inanamamıştı.

Ed Sheraan bu sefer de farklı bir konuyla gündemimize geldi. Ünlü şarkıcı yardım yapmak için kolları sıvadı.

Sheraan, hayır kurumlarına yardım toplamak amacıyla kullanılmış iç çamaşırları da dahil 445 parça eşyasını açık arttırmayla satılmak üzere eBay’e bağışladı.

İngiliz şarkıcı; 20 kazak, 11 pantolon, 14 şapka, 6 tulum, 73 çift çorap ve iç çamaşırları da dahil birçok eşyasını bağışladı. Dikkat çeken bir detay ise bu giysilerin satıştan önce hiçbir şekilde yıkanmayacak ve ütülenmeyecek olması oldu.

Ayrıca her bir parça, imzalı orijinallik mektubuyla satılacak.

Ed Sheraan’in yardım yapmak için iç çamaşırlarını sattığını gören sosyal medya kullanıcılarından gelen yorumlar ise güldürdü.??

?

?

?

?

?

?

Siz bu yardım hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x