İşte Kılıçdaroğlu’nun yeni çalışma ofisi!… Partiye sahip çıkın

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’na komşu olan Kılıçdaroğlu’nun ofisi müstakil bir binada yer alıyor. Kiralık olan çalışma ofisi dubleks ve üç odası bulunuyor. Kılıçdaroğlu ilk ziyaretçilerini de salı günü ağırladı.

Ofisin tadilat işleri ise halen devam ediyor. Bu ofisinin geçici olabileceği, çalışmaları süren vakfın kurulması halinde başka bir mekana geçilebileceği ifade ediliyor. Kılıçdaroğlu’nu çalışma ofisinde milletvekilleri, eski parti yöneticileri, partililer ziyaret ediyor. Kılıçdaroğlu’nu ziyaret edenler, “Kendisini çok iyi gördük. Yakasında CHP rozeti takılı. Morali iyi. Çalışma azminden bir şey kaybetmiş değil. Üniversite çevreleriyle, bilim dünyasıyla, siyaset akademisiyle temaslarını sürdürecek. Alternatif bakış açısı yok. Partinin birlik ve bütünlüğüne vurgu yapıyor” değerlendirmesini yaptı.

‘PARTİYE SAHİP ÇIKIN’

Milliyet’ten Mehtap Gmkdemir’in haberine göre, Kılıçdaroğlu, kendisini ziyaret eden CHP’lilere, “Parti üyesi olarak üzerime düşen tüm sorumlulukları yerine getireceğim. Partiye sahip çıkın. Partinin başarısı için ne gerekiyorsa yapalım. Yerel seçimde hep birlikte olun. Başarılı olmak zorundayız” dedi.

ERDOĞAN’A MUTFAK YANITI

Kılıçdaroğlu sosyal medya hesabından dün Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kendisne yönelik sözlerine yanıt verdi. Kılıçdaroğlu mesajında “Erdoğan bugün bana aklınca bir mutfak göndermesi yapmış. Hiç merak etme, içinde bir lokma haram olmayan mutfağı ben unutmam. Sen benim evimin mutfağını bırak, Sarayının mutfağını nasıl haramdan arındıracaksın onu düşün. ‘Ben onu beceremem’ diyorsan, ki zor, halkın yangın içindeki mutfağını dert edin” dedi.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x